Amatnieki IK Pūralāde

Mani sauc Vivita. Priecāšos, ja varēsim labi kopā pavadīt laiku, ja spēsim viens otru uzklausīt, atbalstīt, uzmundrināt, saprast. Esmu no Latvijas laukiem, skaistas vietas Madonas piekājē – Praulienas pagasta. No bērnības visbrīvākā jūtos pļavās, vieglos vējos, putnu dziesmās. Man Dievs ir devis acis, lai saskatītu skaisto dabā, cilvēkos, cilvēku radītos mākslas darbos un darbiņos. Es pati savam un tuvāko priekam adu, tamborēju, niekojos ar floristikas darbiem.

Jums vēlos piedāvāt Madonas novada un mūsu draugu darbus. Kad gadatirgos nāk cilvēki un priecājas par mūsu piedāvāto produkciju – es priecājos līdzi. Man reiz teica: jums jāvāc ziedojumi par skatīšanos, bet es varu teikt, ka prieks vairo prieku, bet ļauno jācenšas sevī neielaist. Neizdodas? Zinu. Arī man iet tāpat. Sirds sažņaudzas, kad atkal un atkal jāatvadās no draugiem, kaimiņiem, paziņām, jo ceļi ved izdzīvošanas meklējumos uz ārzemēm. Varbūt tieši tādēļ piedāvāšu arī jauniešu un īpašos darbiņus. Īpašie ir cilvēku ar īpašām vajadzībām darbi, kuri cīņās ar savām problēmām ir atraduši spēku vēl dot. Ceru, ka mūsu piedāvātie darbi patiks gan vietējiem, gan tiem, kas ilgojas pēc Latvijas, gan tiem, kuriem mēs dodam daļiņu sevis – savas kultūras, savas bagātības, sava siltuma.

Pūralāde šobrīd ražo un piedāvā lina izstrādājumus, dalās priekā par mākslinieku un amatnieku veikumu: gleznām, rokdarbiem, keramiku, koka izstrādājumiem, akmens šķīvjiem un citu produkciju. Cerībā, ka pavadīsiet patīkamus mirkļus un gūsiet prieku iepērkoties! Vivita

 

Alejas iela 5—5, Prauliena, Praulienas pagasts, Madonas novads, LV 4825
vivita.vecozola@madona.lv
+371 26378836
http://puralade.com/