Amatnieki SIA "Mailīšu Fabrika"

Mailīšu Fabrikā tiek radīti dažādi ar rokas stellēm austie audumi ar stāstu, kuru vienojošā ideja - "saaudums" (stelles-audums-tautas dziesma). Katrs no vilnas vai lina auduma krāsu salikumiem guvis iedvesmu kādā notikumā. Audumi apvieno tradīcijas un inovāciju - tradīcijas simbolizē senču gudrības, bet inovāciju piešķir Latvijā pirmās šāda veida programmējamās stelles.
Aušana ir dzimtas tradīcija, kuru amatniece Ilze Mailīte atzinusi un pieņēmusi, tādējādi kļūstot par audēju jau ceturtajā paaudzē. Nu jau aušanas dažādi etapi kļuvuši par nozīmīgu dzīves daļu visai ģimenei. 
Papildus audumu ražošanai, Mailīšu Fabrikas mērķis ir kļūt par sava veida kultūras laukumu, kurā apvienosies vairāki punkti: tautasdziesma, tautastērps, stelles, mūzika. Katrs no minētajiem punktiem ir pagātnes un tagadnes gudrību apvienotājs, līdz ar to šie punkti tiek definēti kā gadsimtu viedie punkti.
Mailīšu fabrikā ikviens aicināts iepazīties ar vienu no latviešu kultūras sastāvdaļām - aušanu un stāstiem par un ap to.

“Zemzari”, Ērgļi, Ērgļu pagasts, Madonas novads, LV- 4840
mailisufabrika@gmail.com
+371 28622820
https://www.facebook.com/MailisuFabrika