55maritesLogo

IK “55 mārītes” ir augošs ģimenes uzņēmums Madonas novadā, kas attīsta savu darbību dabisku, Latvijā augošu ārstniecības augu tēju un garšvielu ražošanā. Latvijas Daba ir mūsu spēka, prieka un veselības avots – tā ir mūsu pārliecība un pamats. Izsenis zināms, cik labvēlīga un dziedinoša ir tieši vietējo augu iedarbība uz konkrētā reģiona cilvēkiem. Tāpēc mums vislabāk līdz tās augu tējas, kas auguši zemē, kurā dzīvojam.

Uzņēmums ražo vairāk kā 70 nosaukumu monotējas tējas (viena auga tējas), ir patentējis ārstniecības augu tēju izlasi (11 izlases varianti, kas satur 5 dažādas tējas, ko var lietot dažādās kombinācijās pēc nepieciešamības un vēlmēm). Uzņēmums piedāvā arī termoforspilventiņus (sildāmus, ar kviešu graudu pildījumu), dažādus ārstniecības augu spilventiņus, kā arī ir uzsācis 3 augu tēju maisījumu ražošanu (“Miera Mika”, “Tēja sirds veselībai” un “Uz zaļā zara!“). Izejvielas tējām un citiem uzņēmuma produktiem tiek vāktas dabā, dārzos tiek kultivēti tikai tie ārstniecības augi, kas mūsu klimatiskajos apstākļos savvaļā neaug. Tējas ir 100% dabiskas, ar rokām vāktas, žāvētas dabiskos apstākļos un maksimāli saglabājot augu struktūru (veselas lapas, ziedkopas, ziedus, ogas utml.). Augu vākšana Dabā mums ir notikums – darām to ar labām domām un pateicību par auga ārstniecisko spēku, tā ziedošanos cilvēkam. Uzņēmuma produkcija ir gatavota ar atbildību un ir kvalitatīva, jo lepojamies ar šīs zemes dāsnumu un cienām Dabas devumu un likumus, kā arī vēlamies būt uzticams, profesionāls un veiksmīgs Latvijas uzņēmums.

Uzņēmuma īpašniece ir ieguvusi laureātes titulu “Sieviete Latvijai 2011”. Uzņēmums 2012.gadā ir uzsācis pārejas periodu uz bioloģisko ražošanu. Ar savu ražoto produkciju piedalāmies dažādās valsts un starptautiska mēroga izstādēs, kā arī esam sociāli atbildīgs uzņēmums un jau kopš 2010.gada sadarbībā ar NVA atbalstam jauniešu iesaistīšanos darba tirgū.

http://marites.biz/

+371 27704895

marites55@inbox.lv

Poruka iela 2, Madona, Madonas novads, LV 4801

© 2015 Ražots Madonā | Mājaslapu izstrādāja SIA "Sigma Lab".