Frame-01

Ziemassvētku sajūtu tirdziņš Madonā, Saieta laukumā aicina apmeklētājus ar karstvīna, ozolzīļu kafijas un piparkūku smaržu. Gardie mājas kūpinājumi, tikko no malkas krāsns izņemts maizes klaips, medus ar vasaras sauli, mutē kūstoši pīrādziņi, sarkano sīpolu džems, čiekuru sīrups, kūkas un citi gardumi iepriecinās ikvienu gardēdi. Savukārt amatnieku darinājumu plašajā klāstā būs iespējams atrast katra gaumei tuvāko – no vilnas zeķēm, cepurēm un šallēm, kas lieliski piemērotas aukstajiem ziemas laika apstākļiem, lina izstrādājumiem, ar mīlestību pagatavotām rotaļlietām, apsveikuma kartiņām un rotājumiem Ziemassvētku eglītei, līdz dabīgo akmeņu rotām un koka izstrādājumiem – visu, kas nepieciešams oriģinālām Ziemassvētku dāvanām mīļotajiem.

Līdz ar gardumu un amatnieku darbu iegādi Ziemassvētku sajūtu tirdziņā apmeklētāji varēs baudīt arī Ziemassvētku koncertprogrammas:

Afisa ziemas tirdzins2018

Ik dienu apmeklētāji varēs atrast savu Ziemassvētku brīnumu. Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.

Ziemassvētku sajūtu tirdziņu organizē Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa www.businessmadona.lv

 

Stadu_Tirgus18_FB2

Stādu tirgus Madonas pilsētas centrālajā laukumā jau ir kļuvis par jauku tradīciju un īstu pamudinājumu uzsākt praktiskus pavasara darbus piemājas dārzos vai laukos.

2018.gada 28.aprīlī no plkst.8:00 līdz plkst.14:00 Madonā, Saieta laukumā  notiksies ražena tirgošanās. Būs iespēja iegādāties dažnedažādus stādus gan mājas un dārza krāšņumam, gan augļu un dārzeņu audzēšanai. Ja ir stādi, jābūt arī dārza instrumentiem un amatnieku izstrādājumiem. Bet, lai pavasara darbiem pietiktu spēka un enerģijas, tirgus piedāvājumā būs arī apmeklētāju iecienītie lauku labumi no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem – būs gan siers un maize, gan gaļas un zivju izstrādājumi. Viss, lai iepriecinātu sevi un gūtu iedvesmu pavasarim! Par jestru svētku noskaņu tirgus laukumā rūpēsies grupa “Vidroks”.

Tirgoties aicinām stādu audzētājus un tirgotājus, zemniekus ar savu produkciju, amatniekus, rokdarbniekus, mājražotājus un uzņēmējus ar tikai pašu ražotu vai Latvijā audzētu produkciju, dārza tehnikas un instrumentu ražotājus un tirgotājus.

Stādu tirgus noteikumi

Tirgotāju pieteikšanās ŠEIT.

UZ TIKŠANOS PAVASARA GADATIRGŪ MADONĀ!

 

Organizē: Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa

Ziemassvetku_17_banner_3x2

Kārdinoša karstvīna smarža, greznas piparkūkas, vietējo ražotāju gardumi un amatnieku darinājumi – Ziemassvētku tirdziņš ir viena no drošākajām pazīmēm, ka svētki tuvojas.

No 21. līdz 26.decembrim Madonā, Saieta laukumā darbosies Ziemassvētku sajūtu tirdziņš, kurā apmeklētāji varēs piedzīvot katrs savu Ziemassvētku brīnumu. Tirdziņā vietu radīs gan vietējie ražotāji, gan amatnieki, būs kārumi un gardumi, izstrādājumi skaistumam un dāvanas. Katru dienu būs ziemas garšu baudījums gardēžiem. Labam noskaņojumam ik dienas skanēs Ziemassvētku mūzika. Katru dienu noteiktā laikā, sadarbojoties ar lieliskiem labi zināmiem un ne tik zināmiem, ar pieredzējušiem un pavisam jauniem talantiem un radošiem skatuves māksliniekiem, izskanēs īpašas koncertprogrammas un izrādes. Bērnus gaidīs Ziemassvētku vecītis ar elfiem un Olafu, saldā karameļu darbnīca un radošās Ziemassvētku darbnīcas, piedāvājot pašiem izveidot interesantākos dekorus, eglīšu rotājumus, kā arī vēl daudz ko citu.

Tirdziņa darba laiks:

21.decembrī no plkst.16:00-19:00,

22.-23.decembrim no plkst.10:00-19:00,

24.decembrī no plkst.10:00-14:00,

25.decembrī no plkst.11:00-19:00,

26.decembrī no plkst.10:00-15:00.

Tirdziņa atklāšana 21.decembrī plkst.17:00.

Ziemassv17_tirdzins_www

UznemejuDiena2017_FB_galva

Madonā, pilsētas sporta centrā, š.g. 25.novembrī norisināsies Madonas novada uzņēmēju izstāde – “Uzņēmēju parāde Madonā 2017”.

Dalībnieki:

Madonas novada uzņēmēji – ražotāji un pakalpojumu sniedzēji,
Uzņēmēju atbalsta organizācijas,
Skolēnu mācību uzņēmumi.
Šobrīd ir atvērta pieteikšanās izstādei, un savu dalību tajā iespējams pieteikt līdz 20.novembrim, aizpildot elektroniski pieteikuma anketu šeit.

Pasākuma programmā plānota izstāde un neformālais vakara pasākums. Izstāde – Madonas novada Uzņēmēju dienas kļūst par tradicionālu un gaidītu pasākumu, kur Uzņēmumam ir iespēja iepazīstināt ar savu produkciju un pakalpojumiem apmeklētājus gan no Madonas, gan kaimiņu novadiem, izmantot tīklošanās iespēju, tiekoties ar citiem novada uzņēmējiem.

Uzņēmējdienas organizē Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa. Dalība izstādē bez maksas.

UznemejuDiena2017_WWW

pils sv t

Jau tradicionāli vasara Madonā iesākas ar “MADONAS pilsētas svētki novadam” svinēšanu, kas šovasar noritēs no 1. līdz 4. jūnijam. Viena no svētku aktivitātēm būs “Amatnieku un mājražotāju tirdziņš”. No 3. līdz 30 maijam gaidām tirdziņa dalībnieku pieteikumus. Par tirdziņu: 

Kad? 2017. gada 3. jūnijs (sestdiena), plkst. 9.00 – 14.00.

Kur? Madonas kultūras nama apkārtne, Raiņa iela 12, Madona. Tirdziņš un atrakcijas būs izvietotas uz Skolas ielas: no kultūras nama līdz Saieta laukumam.

Kas var pieteikties? Amatnieki, mājražotāji, atrakciju organizatori, informācijas sniedzēji u.c.  

Dalība pasākumā ir bez maksas.

Kā pieteikties? Pie Sanitas Somas pa  tel. 29130437 vai tic@madona.lv līdz 30. maijam.

plakāts

29.aprīlī Madonas pilsētas centrālajā Saieta laukumā kā ik gadu aprīļa beigās norisinājās tradicionālais Stādu gadatirgus. Šeit visu varēja atrasts vienuviet – no zemniekiem, uzņēmējiem, amatniekiem un mājražotājiem. Šogad īpaši liels bija stādu piedāvājums gan mājas un dārza krāšņumam, gan stādus augļu un dārzeņu audzēšanai.

Par īpašu svētku noskaņu un jestriem muzikālajiem priekšnesumiem tirgus laukumā gādāja grupa “Sniegavīri”. Tāpat ikvienam bija iespēja dzirdēt skanam “Tirgus Radio”, kas atgādināja par tirgus placī zaļāko, labāko, svaigāko un noderīgāko.

Bet, lai pavasara darbiem pietiktu spēka un enerģijas, tirgū bija nopērkami arī apmeklētāju iecienītie lauku labumi no tuvākiem un tālākiem Latvijas novadiem – siers un maize, gaļas un zivju izstrādājumi, medus un saldumi. Viss, lai iepriecinātu sevi, savu ģimeni un gūtu iedvesmu pavasarim!

uznemejuparade2016_logo

Kas tiek ražots Madonas novadā? Kādus pakalpojumus sniedz mūsu uzņēmumi? Kas ir Madonas jaunie uzņēmēji? Vai Madona var labāk? Ar to visu varēja iepazīties gada lielākajā uzņēmējdarbības pasākumā – Madonas novada uzņēmēju parādē Madonas pilsētas sporta centrā 26.novembrī.

© 2015 Ražots Madonā | Mājaslapu izstrādāja SIA "Sigma Lab".