Pārtikas ražotāji AS Lazdonas piensaimnieks

Tie, kuri tiešām domā par kvalitatīvu un vērtīgu produktu izmantošanu savās ikdienas maltītēs, jau veikalos rūpīgi izlasa visu, kas rakstīts uz iepakojuma – kur ražots, kāds ir sastāvs, kāda uzturvērtība un tamlīdzīgi. Šiem cilvēkiem droši vien vairs nevajag paskaidrot kas ir Lazdonas Piensaimnieks – viņi zina, ka visa produkcija pagatavota no augstas kvalitātes izejvielām – piena, kas no gotiņām izslaukts Latvijas lauku saimniecībās, kā arī ir ievēroti visi tehnoloģiski procesi, lai produkts pārstrādes laikā ne tikai saglabātu savu vērtību, bet pat uzlabotos tā garša uzturvērtība.

Lazdonas piensaimnieku Sabiedrība dibināta 1922.gada 03.decembrī un nepārtraukti darbojās līdz 1993. gada 24.martā tika atjaunota ar vietējo zemnieku un darbinieku dalību, bet 1997.gadā reorganizēta par Akciju sabiedrību „Lazdonas piensaimnieks”, šobrīd uzņēmumā strādā 85 darbinieki. Jau astoņiem A/S „Lazdonas piensaimnieks” ražotajiem produktiem ir piešķirts zaļās karotītes zīmols, kas apliecina , ka šie produkti ir tapuši no vietējām izejvielām un ir ar augstām kvalitātes prasībām. Zaļā karotīte piešķirta jau laika pārbaudi izgājušiem produktiem, kuri arī iepriekš tikuši augstu novērtēti. Pie tādiem var pieskaitīt lauku pienu, rjaženku, kura 2002.gadā ieguva Mārketinga padomes un Zemkopības ministrijas balvu kā veiksmīgākais produkts, paniņas, brokastu biezpienu.

Kā pavisam ekskluzīvs izstrādājums, kura tehnoloģiju ir patentējis „Lazdonas piensaimnieks” , tirgū ir ienācis kausētais sviests, ko austrumu kosmetoloģijā pazīst ar nosaukumu Gee (gī) sviests. Tas, nenoliedzami, ir ļoti kvalitatīvs un tāpēc arī visai dārgs produkts, kuru var izmantot gan pārtikā, gan kosmetoloģijā. Realizācijas laiks šim produktam ir pusgads.

Vēl viens ļoti interesants un augstvērtīgs produkts, kam piešķirta zaļās karotītes zīme ir karsēts piens ar 4% olbaltumvielu saturu, kas rodas iebiezināšanas procesā pienu karsējot un termiski izturot. Produktam ir brīnišķīga garša un smarža, kas rodas karamelizējoties piena cukuram. Šis piens ir ļoti piemērots bērniem, topošajām māmiņām un sportistiem, kā arī cilvēkiem , kuri vēlas uzlabot savu veselību ar augstvērtīgas pārtikas palīdzību un ir iekļauts diētiskās pārtikas reģistrā. Bet diabētiskais jogurts ir viens no tiek produktiem kuru lietot var veselības nostiprināšanai, tajā ir tik svarīgā cigoriņu oligohruktoze, kas darbojas kā vienīgais saldinātājs un šķiedrviela un nerada straujas cukura svārstības. Uzņēmums neatlaidīgi strādā pie jaunu produktu izstrādes, kā piemēram realizācijā jau ir „rīsu piens” kas ir piena rīsu dzēriens aktīviem aizņemtiem rīsu diētisko īpašību mīļotājiem un kur vēl ne mazāk interesantie un garšīgie deserti, baltais siers un pārējie A/S „Lazdonas piensaimnieks” produkti.

"Klētis", Lazdona, Lazdonas pagasts, Madonas novads, Latvija, LV 4824
lazdonaspiens@apollo.lv
64825167, +371 29423907, 26467187
http://lazdona.lv/