Pārtikas ražotāji SIA Plūkt

PLŪKT – savvaļas pļavu augu izsmalcinātā burvība. Zīmola sortiments ir plašs, sākot ar saldu meža aveņu tēju līdz aromātiskajai piparmētrai, radot baudāmus rituālus ziemas ieskautiem vakariem. Plūkt sortimentā ir gan mono tējas (satur viena veida augu), gan tēju maisījumi. Plūkt komanda ir zinoša par augu specifikācijām un ir guvusi pieredzi tējas meistarklasēs un forumos Ķīnā, turklāt sadarbojas ar Āzijas tējas meistariem, lai bagātinātu Tavu tējas rituāla pieredzi. Plūkt tējas, tostarp maisījumi Blossom (Ziemeļu pļavu košāko ziedu maisījums) un White Night (aromātisks zaļo augu daļu maisījums), paredzētas lietošanai ikdienā. 
Plūkt sortimentā ir 11 veidu beramās tējas – Topinambūru ziedu tēja, Piparmētru tēja, Raudeņu tēja, Gaiļbiksīšu tēja, Meža zemeņu lapu tēja, Liepziedu tēja, Meža aveņu tēja, Sarkanā āboliņa tēja, Raspodiņu tēja, Ugunspuķes tēja, Pelašķu tēja.
Zīmola jaunākā kolekcija Nordic ir inovācija, prezentējot veselīgas alternatīvas ierastajiem melnās un zaļās tējas produktiem, kuras pagatavotas no Latvijā iegūtiem savvaļas augiem. Kā pamats tiek izmantota ugunspuķe, kas zināma, kā uzmundrinošs un tonizējošs ziemeļvalstu savvaļas augs.
Nordic produkti tiek pasniegti ērti lietojamos premium tējas mērcējamos maisiņos, kuri ražoti no kukurūzas cietes, ļaujot tiem sadalīties vien 30 dienu laikā. Tie ir 100 % dabīgi un garšas neitrāli. 
Plūkt ievieš inovācijas, kuras atbalsta arī zerowaste jeb bezatkritumu dzīvesveida piekritēji, kā arī dabas un veselīga dzīvesveida aktīvisti. Plūkt inovācijas un ilgtspējīgā pieeja novērtētas arī EIT Food Innovation Prize nacionālajā finālā.

"Saulessēta", Prauliena, Madonas novads, LV4825
info@plukttea.com
+371 26459897
https://www.plukttea.com/