Pārtikas ražotāji SIA Domu pietura

Piedzīvo emocionālu satikšanos ģimenes vīna darītavā un gūsti prieku un garšas baudas, degustējot daudzveidīgos mājas vīnus.

Mantojot Kārļa Dumbrāja (dz.1918.g.) vismaz 50 gadu garumā koptās vīna gatavošanas tradīcijas, meita Astra un mazmeita Ilze 2012.gada nogalē nolēma dibināt nelielu ģimenes uzņēmumu ar filozofisku nosaukumu SIA “Domu pietura”. Uzņēmums piedāvā vīna degustācijas – vasarā līdz 65 cilvēku lielas tūristu grupas tiek uzņemtas āra teltī, kura iekārtota kafejnīcas stilā, līdz 25 cilvēku grupas ir iespēja uzņemt arī oriģināli iekārtotajā šķūnī, savukārt ziemā uzņēmums degustācijas siltos apstākļos var nodrošināt līdz 15 cilvēku lielām grupām. Gādājot par īpašu noskaņu un muzikālo noformējumu, “Domu pietura” kļuvusi par skaistu pieturu arī jaunajiem pāriem un/vai kāzu viesiem. Ikdienā ikvienam interesentam, saskaņojot pieteikumu, piemājas veikaliņā iespējams iegādāties saražoto produkciju. Vien atsevišķos gadījumos un svētku reizēs uzņēmums piedalās gadatirgos vai gatavo skaistas dāvanas – vīna pudeles īpašā noformējumā.

Kopā ar tēvu, lasot speciālo literatūru un izmēģinot pagatavot arvien jaunas vīna gatavošanas receptes, ģimene nonākusi pie vienkārša secinājuma – visgardākie un veselīgākie ir tie mājas vīni, kas raudzēti no īstām dārzā un mežā iegūstamajām ogām un augļiem. Uzņēmuma piedāvājumā allaž ir kāds rabarberu vīns, ko Madonas novada pašvaldības konkursā “Madonas novada garša 2015” uzņēmums izvirzījis kā savu īpašo, vienmēr pieejamo vīna veidu. Lielu atzinību un klientu pieprasījumu izpelnījies piesātinātais un samtainais melleņu vīns, aromātiskais aveņu vīns, klasiskais dzērveņu vīns, kā arī pussausais aroniju vīns. Kopumā vīna darītavā tiek raudzēti ap 20 dažādu veidu vīni, to skaitā upeņu, jāņogu, cidoniju, ābolu, plūmju, ķiršu, pīlādžu, pat piemājas dārzā augošo vīnogu vīns, tomēr, ņemt vērā to, ka vīna darīšana ir ļoti sezonāls, radošs un dažkārt arī neprognozējams process – ne vienmēr iespējams baudīt un iegādāties visus vīna veidus vienlaicīgi.

 

Raiņa iela 19, Madona, Madonas novads, LV 4801
domupietura@inbox.lv
+371 29296045
https://domupietura.lv/ https://www.facebook.com/domupietura