Pārtikas ražotāji SIA Madonas Alus

Laikmetīgās pasaules zināšanas apvienojumā ar senajām tradīcijām. Madonas alus darītavā vairāk kā pirms simts gadiem, precīzāk, 1906. gadā, tika uzsākta alus ražošana akmens ēkā, kas ir saglabājusies līdz mūsdienām tās pirmatnējā izskatā un joprojām ir darbojošās alus darītava. Zem tās ir saglabājušies senie pagrabi, kuros simts gadus tālā pagātnē ziemā tika vests ledus no tuvākajiem ezeriem, lai palīdzētu saglabāt aukstumu visu vasaru, un uz tā varētu lāgerēt alus mucas.

2015.gadā alus darītava ieguva jaunu elpu, jo pie alus vārīšanas katliem stājās jauns aldaris Rolands Zaharovs, kurš alus darīšanas mākslu vairākus gadus mācījās Austrālijā, un šodien sevī apvieno modernās, globālās un tieši šai vietai raksturīgās, vēsturiskās alus brūvēšanas tradīcijas. Madonas alus ir mazā alus darītava, un darītavā Bodniekos briest gaišais, tumšais un medalus, no kuriem pēdējais pieejams tikai uz vietas Madonas alus restorānā.

Aizbraucot ciemos, Jums būs iespēja nobaudīt dažādas alus šķirnes un varēsiet arī iegādāties izlejamo alu tieši no darītavas.

Lai to noskaidrotu, dzirdētu un izbaudītu “Kas ir alus pudeļu simfonija? “, Jums būs jāapskata alus ledus pagrabs.

 

Bodnieki, Praulienas pagasts, Madona
info@madonasalus.com
+371 25188018
https://madonasalus.com/ https://www.facebook.com/madonasalus