Ziemassvētku sajūtu tirdziņš Madonā, Saieta laukumā aicina apmeklētājus ar karstvīna, ozolzīļu kafijas un piparkūku smaržu. Gardie mājas kūpinājumi, tikko no malkas krāsns izņemts maizes klaips, medus ar vasaras sauli, mutē kūstoši pīrādziņi, sarkano sīpolu džems, čiekuru sīrups, kūkas un citi gardumi iepriecinās ikvienu gardēdi. Savukārt amatnieku darinājumu plašajā klāstā būs iespējams atrast katra gaumei tuvāko – no vilnas zeķēm, cepurēm un šallēm, kas lieliski piemērotas aukstajiem ziemas laika apstākļiem, lina izstrādājumiem, ar mīlestību pagatavotām rotaļlietām, apsveikuma kartiņām un rotājumiem Ziemassvētku eglītei, līdz dabīgo akmeņu rotām un koka izstrādājumiem – visu, kas nepieciešams oriģinālām Ziemassvētku dāvanām mīļotajiem.

Līdz ar gardumu un amatnieku darbu iegādi Ziemassvētku sajūtu tirdziņā apmeklētāji varēs baudīt arī Ziemassvētku koncertprogrammas:

Afisa ziemas tirdzins2018

Ik dienu apmeklētāji varēs atrast savu Ziemassvētku brīnumu. Ieeja uz visiem pasākumiem bez maksas.

Ziemassvētku sajūtu tirdziņu organizē Madonas novada pašvaldības Uzņēmējdarbības un tūrisma attīstības nodaļa www.businessmadona.lv

 

© 2015 Ražots Madonā | Mājaslapu izstrādāja SIA "Sigma Lab".