Pārtikas ražotāji Lubānas vīnotava (SIA "Aiviekstes klēts")


Lubānas vīnotavā, izmantojot pasaulē atzītas tradicionālas vīna darināšanas metodes, no Latvijas labumiem top baltie un dzirkstošie vīni, kā arī destilāti.
Idejas pirmsākumi meklējami 10 gadus senā vēsturē, kad vīnotavas vīndaris Oskars Žvagins spēris pirmos soļus vīna darīšanā. Vīnotava izveidota ar mērķi radīt kvalitatīvu vīnu un nodot to vīna baudītājiem Latvijas restorānos, kā arī tūristiem, apmeklējot vīnotavu Lubānā.
Lubānas vīnu radītājiem ir svarīgas ģimeniskās vērtības, lokālā piederība un patriotisms. No Latvijas augļiem un ogām radīto vīnu vērtība ir roku darbs un neparedzamais radīšanas process. Vīnos ir sajūtas par ģimeni un mājām, par draudzīgu atmosfēru un sarunām, par svētku svinīgo noskaņu, tāpēc vīni būs īpaši piemēroti, lai baudītu tos pie pusdienām, vakariņām vai svarīgiem dzīves notikumiem.
Vīnotavā ir iespējams vīnus gan degustēt, gan iegādāties, kā arī apskatīt vīnotavu un ieklausīties vīndara Oskara Žvagina vīna stāstā, tikšanās un degustāciju laiku iepriekš saskaņojot.

Parka iela 6, Lubāna, Madonas novads, LV-4830
lubanasvinotava@gmail.com
+371 23009410
https://www.facebook.com/lubanasvinotava