Pārtikas ražotāji SIA RooDa

RooDa vienkāršos Jūsu ikdienu, aiztaupot rūpes pie plīts, sniedzot Jums iespēju pagatavot vai papildināt ēdienreizi pavisam vienkārši un ātri.
Piedāvājumā:

  • Sarkano sīpolu džems – šis džems ir izpelnījies cieņu vairākās Eiropas valstīs. Tāpat arī mēs to esam iemīlējuši un līdz ar to vēlamies, lai arī Jūs izbaudiet un iemīlat šo garšu ķīmiju. Sīpolu džems lieliski daudzveidos un papildinās garšu dažādu sieru uzkodām un pamatēdieniem, kā arī gaļas cepešiem.

  • Sarkano aso piparu džems – piedos asumiņu un dienvidniecisku enerģiju dažādiem zivju ēdieniem, uzkodām no jūras veltēm, kā arī, protams, gaļas ēdieniem.

  • Grūbu zupa – varētu pieļaut, ka šo zupu īsti nevarētu iekļaut populārāko zupu sarakstā, bet tas arī, iespējams, padara īpašāku ik reizi, kad tiek pasniegta šī zupa galdā. Vērts arī pieminēt, ka viena no galvenajām sastāvdaļām – grūbas – ir ne tikai īsteni latvisks, bet arī veselīgs un vitamīniem bagāts produkts.

  • Biešu zupa – neapšaubāmi viena no populārākajām un iecienītākajām zupām. Ne viens vien no zupas mīļotājiem atzīs, ka šī zupa izceļas gan ar patīkamo garšu un aromātu, gan ar košo un eksotisko krāsu.

 

Aronas iela 1, Sauleskalns, Bērzaunes pag., Madonas nov.
daigaromule@inbox.lv
+371 29114983
https://www.facebook.com/RooDa.page